Zor Zamanlardan Geçerken Kabul ve Kararlılık Terapisi'ni Konuştuk

Mayıs 18, 2020

İyi Şeyler Uzman Buluşması’nı bu ay Medipol Üniversitesi Öğretim Görevlisi, Doç. Dr. Fatih Yavuz ile online olarak gerçekleştirdik.

“Zor Zamanlardan Geçerken Kabul ve Kararlılık Terapisi-ACT” başlığı ile 17 Mayıs 2020 tarihinde Zoom uygulaması aracılığıyla bir araya gelerek, şahsi hayatlarımıza dokunan uygulamalar yaparak Kabul ve Kararlılık Terapisi’nin (ACT) bize zorlu dönemlerimizde neler söylediğini öğrendik.

Zor zamanlardan geçerken tecrübe ettiğimiz duygu ve düşüncelerimizi, beden duyumlarımızı dinlediğimiz, o anlarda neler yaptığımızı uygulamalarla keşfettik. Duygu ve düşüncelerimiz bize ne söylediğini anlamaya çalıştık.

Çoğunluğu ruh sağlığı çalışanlarından oluşan katılımcılarımızla birlikte Kabul ve Kararlılık Terapisi’ni (ACT) deneyimleme fırsatımız oldu. Kıymetli bilgilerini bizimle içtenlikle paylaştığı için Doç. Dr. Fatih Yavuz hocamıza teşekkür ediyoruz.

Bir Yorum Ekleyin
Kendini Anlamak: Korona Günlerinde Hayata Tutunmak Atölyesini TamamladıkSanat ile İç Dünyamızı Keşfetmek Online Grup Çalışması Başlıyor!

Yorumunuzu Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir