Ebeveyn Danışmanlığı

 • Ebeveynlik tatlı heyecanlarla başlayan uzun bir yolculuk. Bu yolculuğu keyifli ve hatırlamaya değer kılmak ise anne babalar için her zaman kolay olmayabilir. Anne baba olarak çocuğunuz için her şeyin en iyisini isterken kimi zaman tıkandığınızı, yolunuzu şaşırdığınızı fark edebilirsiniz.

   

  🚻Çocuğunuzu yetiştirirken onunla sağlıklı iletişim kurmakta zorlandığınızda,

  🚻Çocuğunuzun sosyal, duygusal ve bilişsel gelişiminin yaşına göre ilerleyip ilerlemediğini anlamak istediğinizde,

  🚻Bağlanma, kardeş ilişkileri, tuvalet alışkanlığı, ekran kullanımı, okula başlama gibi gelişim dönemlerinde yaşanabilecek krizlerin önüne geçmek için,

  🚻Çocuğunuza doğru ebeveynlik yaklaşımını göstermek anlamında desteğe ihtiyaç duyduğunuzda,

  🚻Aile içinde disiplin ve sevgiyi dengeli şekilde korumakta zorlandığınızda,

  🚻Ebeveynlik süreciyle beraber kendi çocukluk yaralarınızı fark edip profesyonel destek arayışına girdiğinizde,

  🚻Anne ve baba olarak kendinizi sakin, güvenli ve yeterli hissetmek istediğinizde Ebeveyn Danışmanlığı sizin için yol gösterici olabilir.

   

  Psikolojik anlamda sağlıklı ve sorumluluk sahibi çocuklar yetiştirmek için doğru yönlendirmelere ihtiyaç duyuyorsanız, İyi Şeyler uzman ekibi hem online hem yüz yüze sizi desteklemeye hazır!

   

  Ebeveynlik danışmanlığı kapsamında ihtiyaç ve talebe göre gelişim testleri uygulanarak çocuğunuzun yaşıtlarına göre farklı alanlardaki gelişim düzeyi tespit edilir. İhtiyaçları doğrultusunda anne babalara yönlendirme yapılır ve çocuk özelinde öneriler verilir.