Sanat ile İç Dünyamızı Keşfetmek Online Grup Çalışması Başlıyor!

Haziran 01, 2020

Uzman Klinik Psikolog Şehitnur Kürüm liderliğinde Sanat ile İç Dünyamızı Keşfetmek Online Grup Çalışması İyi Şeyler’de başlıyor.

Evde kaldığımız karantina günlerinde aslında kendimizle de baş başa kalmış olduk. Elimizde olmayan şartlar ile hayatın anlamını sorgulayıp kendimize dönüp bakmaya başladık belki de. Bu süreçte sizlere destek olmak adına sanatın ve psikoterapinin güçlerini birleştiriyoruz. Online olarak gerçekleştireceğimiz bu yeni atölyemiz ile sizleri ‘içsel bir yolculuk’a davet ediyoruz.

Uzman Klinik Psikolog Şehitnur Kürüm liderliğinde 4 hafta boyunca haftada 2 gün, salı ve cuma günleri, toplamda 8 oturum şeklinde gerçekleşecek olan atölyemiz, 5 Haziran Cuma günü 17.30’da başlayacak.

Mevcut durum içinde kendimizi daha iyi anlamak, köklerimizin farkına varmak ve psikolojik anlamda sağlam hissetmek için sanat terapisinin katkılarıyla oluşturduğumuz atölyemize sizleri de bekliyoruz.

Kayıt ve detaylı bilgi için: https://bit.ly/sanatgrupcalismasi

Bir Yorum Ekleyin
İyi Bir Uyku Hijyeni İçin Neler Yapmalı?Uzman Buluşmaları Haziran Ayı Konuğu: Uzman Psikolog, Hamile ve Doğum Psikoloğu Neşe Karabekir

Yorumunuzu Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir